Tävling

Solna Karate Cup, Solnahallen, 18 okt 2014                                         Essinge Karate Cup 2012

Kumite Damer Junior 16-17 år: Samina Lindblad, brons                                 Guld: Theo Diezengremel, Silver: Arnold Korinth, Brons: Leo Cremoux

Kumite Pojkar 10 år: Edvin Bihl, silver                                                                 Essinge Karate Cup 2013

Karate Kid Cup, Eriksdalshallen, 1 nov 2014                                        Segrare 10-11 år: Allan Holmberg Edh, Segrare 6-7 år Grim Chogui Eriksson

Kumite Flickor 9 år: Juli Nordling, silver                                                             Essinge Karate Cup 2014                          
 
Kumite Pojkar 7 år: Nils Servat, brons                                                                  Äldre: Guld: Allan Holmberg Edh, Silver: Leo Crémoux, Brons: Alexander Näsman
 
Svenska Juniorpokalen, Eriksdalshallen, 1 nov 2014                       Yngre: Guld: Nils Servat, Silver: Alvin Höijer Porserud, Brons: Bertil Korinth
 
Kumite Damer Junior 16-17 år: Samina Lindblad, silver                                  Essinge Karate Cup 2015                        
 
Karate Kid Cup, Eriksdalshallen, 21 nov 2015                                      9-12 år: Guld: Arnold Korinth, Silver: Allan Holmberg Edh,
 
Kumite Flickor 10 år: Juli Nordling, brons                                                           Brons: Karl-Emil Andorff/Alvin Höijer Porserud
 
Kumite Pojkar 8 år: Nils Servat, brons                                                                   7-8 år: Guld: Nils Servat, Silver: Tyra Ljungström, Brons: Odylon Simbizi
 
Karate Kid Cup, Eriksdalshallen, 17 nov 2018                                       Essinge Karate Cup 2016
 
Kumite Pojkar 7 år: Oliver Neculcea, silver                                                           Födda 2004-2007: Guld: Nils Servat, Silver: Erik Werling, Brons: Sixten Horn
 
                                                                                                                                         Födda 2008-2009: Guld: Inès Kieffer, Silver: Joachim Miraglia Linné,
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                         Brons: Philippe Reinert Delorme
 
                                                                                                                                  Essinge Karate Cup 2018
 
                                                                                                                                         8-9 år: Guld: Johanna Sandwall, Silver: Amadeus Hamzo, Brons: Kalle Eriksson
 
                                                                                                                                         10-11 år: Guld: Inès Kieffer, Silver: Julia von Goes, Brons: Tyra Ljungström
 
                                                                                                                                  Essinge Karate Cup 2019
 
                                                                                                                                         6 år: Guld: Elton Hirazawa, Silver: Filippa von Schmalensée, Brons: Stella Brinkhagen
 
                                                                                                                                         8 år: Guld: Oliver Neculcea, Silver: Märta Gabrielson, Brons: Sigge Lantz
 
                                                                                                                                         10-12 år: Guld: Inès Kieffer, Silver: Julia von Goes, Brons: Vincent Gabrielson